2020-05-14

  Tūkstančiai žmonių tvirtina, kad sapnavo šį žmogų. Gal sapnavote ir Jūs?

  Šis internetinis puslapis mysterious website ieško žmonių, kuriems taip pat teko sapnuoti šį žmogų. Puslapis tvirtina, kad tūkstančiai žmonių visame pasaulyje yra regėję šį paslaptingai “creepy” žmogų, su dideliais antakiais ir praplikusiais plaukais. Dauguma žmonių tvirtina, kad šis “žmogelis” sapnuose nedarė nieko baisaus ar įsimintino, tačiau pasireiškė kaip reiškinys, bandantis kažką simbolizuoti, galbūt kažką sufleruoti.

  Gal Jūs taip pat sapnavote šį žmogų?

  Viskas prasidėjo dar 2006 m., kai viena poteris būdama pas psichiatrą papasakojo apie savo keistą sapną ir žmogų jame, kurio ji nėra niekada mačiusi, o sapnuose nematyti žmonių veidai arba nepasirodo, arba pasirodo labai retai. Moteris nupasakojo sapną ir papasakojo, kad vyras pirmąjį kartą atsiradęs moters sapne tiesiog norėjo jai padėti. Moteris pagalbos atsisakė, tačiau taip ir prasidėjo kiekvienos nakties siužetas, vyras atsirasdavo sapnuose kiekvieną kartą moteriai miegant. Laimei, kad vyras neatrodė priešiškas, o kaip tik – siūlė pagalbą.

  Pasibaigus moters seansui, psichiatras pasiliko piešinį ant savo darbo stalo. Vos tik atėjęs kitas vyras, netyčia pamatė piešinį ant stalo ir šiek tiek įbaugintas paklausė: “kas tai, ar čia koks pokštas?”. Psichiatras net pasimetė, paklausė ar viskas gerai. Vyras papasakojo, kad taip pat regi šį paslaptingą vyrą sapnuose, kuris taip siūlo pagalbą ir draugiškus patarimus.

  Psichiatras nusprendė eksperimentuoti. Parodė šį piešinį savo visiems pacientas. Net 4 iš jų patvirtino, kad daugiau ar mažiau regi šį keistą žmogų savo sapnuose, tačiau padėties nenorėjo sunkinti. Pacientai nusprendė jį vadinti tiesiog “This Man”.

  Nuo tada atsirado daugiau nei 2 000 žmonių visame pasaulyje, kurie tvirtina regėję šį vyrą sapne. Šį nuotrauka buvo padaryta La Habana, Kuboje.

  Rostovas, Rusija

  Sabina, Italija

  Atsirado labai daug teorijų apie šį “This Man” ir kodėl atsiranda kai kurių žmonių galvose. Internete sklando gandai, kad Jung’s teorija yra reali. Joje pasakojama, kad žmonėms sunkiu metu ateina šis vyrukas, kuris nori padėti suvaldyti esamą situaciją. Keisčiausiai, kad žmonės besilankantys pas psichiatrus daugiausiai regėjo “This Man”.

  Kiti mano, kad tai tarsi Dievo veidas. Kai šis vyrukas atsiduria jūsų mintyse ir duoda Jums patarimus, tai tarsi palaiminimas ir Dievo žodis.

  Atsiranda ir tokių teorijų, kad šis vyrukas kaip koks “hakeris”, jis turi nežmonišką galią patekti į kai kurių žmonių protus jiems miegant. Kiti mano, kad tai slapti kėslai piktųjų korporacijų, kad pradėti tam tikrą epochą. Internautai mano, kad taip galėtų prisivilioti marketingu, kišti visokias mintis, kad žmogui reikia pokyčių.

  Svarbiausiai tai, kad šis žmogus, bent jau, nedaro nieko blogo žmonių sapnuose. Nei vienas žmogus, kuris tvirtina matęs šį žmogų, nepasakė, kad “This Man” bandė neigiamai paveikti jų protus, atvirkščiai – padėjo.

  Patiko? Paspausk 🔥.

  0 0 vote
  Article Rating
  Subscribe
  Notify of
  guest
  0 Comments
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Would love your thoughts, please comment.x
  ()
  x