2020-05-13

  5 serijiniai žudikai paaugliai, kurie savo žiaurumu pakeitė pasaulį

  Kalbant apie serijinius žudikus, dauguma jų yra midutinio amžiaus vyrai, tačiau yra ir tokių, apie kuriuos net nepagalvotum, kokių baisybių jie gali pridaryti. Šiandien aptarsime serijinius žudikus, tačiau neįprastus, o dar visiškai vaikus, kurie galbūt net nesuvokia ką daro.

  James Fairweather – vos 15 metų

  James Fairweather 2016 m. buvo nuteistas mažiausiai 27 nelaisvės, po to kai žiauriai nužudė du atsitiktinius žmones. Pats paauglys sako, kad jis buvo sužavėtas ir apsėstas serijinių žudikų dokumentikos ir serialų, o jo favoritas garsusis – Ted Bundy. Jo pirma auka buvo subadyta 102 kartus. Žudynių auka gulėjo neblaivus parke, kai vaikinas “pasinaudojo” šia proga. Kitas žmogus buvo nužudytas su senoviniu durklu.

  Po šio siaubingo incidento, vaikino mama pasakė: “James Fairweather yra monstras mūsų akyse, mes jam niekada neatleisim už tokias nuodemes”.

  Charles Starkweather

  Ar esate matę filmą “Natural Born Killers”? Iš tikrųjų filmo siužetas buvo paremtas tikra Charles Starkweather ir jo 14-metės merginos Caril Ann Fugate istorija. Kai merginos mama, patėvis ir 2 metų sesė buvo nužudyti, pora pradėjo tikras 2 mėnesių skerdynes. Žudynių aukomis tapo 11 žmonių. Vaikinas buvo nuteistas mirties bausme elektros kėdėje, o mergina – 17 metų laisvės atėmimo bausme.

  Mary Bell – vos 11 metų

  Ne toks jau ir mielas vaikas. Mary Bell asistavo 13 metų Norma Bell, tačiau tai nebuvo šeimos veikla, nepaisant tokios pačios pavardės. Partneriai kartu nužudė du mažus berniukus, kurie buvo atitinkamai 3 ir 4 metukų. Kai buvo pradėtas tyrimas, policija sužinojo, kad jos mama buvo prostitutė. Pati mama bandė ne kartą nužudyti Mary ir vertė uždarbiauti seksualiniu būdu patenkindama vyrus.

  William Heirens

  William Heirens pradėjo savo nusikaltėlio karjerą būdamas vos 13 metų, o būdamas 18 metų tapo žmogžudžiu. Kai po kraupios žudynės, kada jis žiauriai subadė moterį, ant sienos, su aukos lupdažiu, jis parašė žinutę: “Dėl Dievo meilės, pagaukite mane, kol nenužudžiau daugiau žmonių. Aš negaliu savęs kontroliuoti”. Gaila, tačiau jis nužudė dar vieną auką – 6 metukų mergaite, kol policija jį sučiupo.

  Žmogžudys buvo nuteistas 65 metams Čikagos kalėjime, po to mirė sava mirtimi.

  Jesse Pomeroy – 14 metų

  Jesse Pomeroy byla nebuvo tokia populiari, nes tai buvo vienas iš pirmųjų Amerikoje paauglių serijinių žudikų. 1871 m. būdamas vos 12 metų, vyrukas pradėjo žudyti jaunus berniukus Masačusetso, JAV teritorijoje. Paskui jis kartu su šeima persikėlė į Pietų Bostoną, o ten jis tęsė savo veiklą. Bostone jis buvo pagautas policijos, tačiau pabuvojo tik 2 metus nepilnamečių kolonijoje.

  Būdamas 14 metų, Pomeroy buvo paroliuotas ir nusiųstas atgal gyventi su mama. Po neilgo laiko tarpo, jis buvo pagrindinis įtariamas dėl 2 vaikų nužudymo. Vaikinas buvo nuteistas kalėti iki gyvenimo galo, tačiau netrukus perkeltas į Bridgewater ligoninę, kur jam buvo patvirtinta beprotystė.

  Kaip manote, serijiniai žudikai gimę žudyti, ar jų veiksmai turi įtakos jų pačių neigiamoje aplinkoje?

  Patiko? Paspausk 🔥.

  5 1 vote
  Article Rating
  Subscribe
  Notify of
  guest
  0 Comments
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Would love your thoughts, please comment.x
  ()
  x